Бджола «в законі», або Вимоги до виробництва меду в Україні

  • beebee 

Джерело : https://kurkul.com/spetsproekty/450-bdjola-v-zakoni-abo-vimogi-do-virobnitstva-medu-v-ukrayini-chastina-2

Продовжуємо знайомити читачів із нормами законодавства України, що регламентують діяльність пасік, виробництво медової продукції та бджільництва взагалі.

У першій частині цього матеріалу ми публікували роз’яснення фахівця з впровадження стандартів, провідного аудитора систем менеджменту якості Андрія Гармаша щодо норм одного з основних Законів України у сфері виробництва — ЗУ №771 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Наступна частина матеріалу буде присвячена огляду основного «бджолярського» закону та інших підзаконних актів, що визначають умови для виробників і переробників меду та медової продукції, про які Андрій Гармаш розповів під час тематичного вебінару, організованого  Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Нагадуємо, редакція Kurkul.com відібрала найцікавіше з виступу експерта та структурували основні тези про українське законодавство у сфері бджільництва. Читайте далі — пряма мова спікера.

Прочитати статтю повністю можна за посиланням: https://kurkul.com/spetsproekty/450-bdjola-v-zakoni-abo-vimogi-do-virobnitstva-medu-v-ukrayini-chastina-2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *